czwartek, 19 czerwca 2014

Taa-daam! Jesteśmy na fejsie :)


Drodzy Czytelnicy, o jakiegoś czasu zaczęły do naszej redakcji przychodzić Wasze mejle, zawierające jedną prośbę - pytanie "kiedy na fejsie"?
Żyjemy bowiem w czasach, kiedy każdy zinternetowany osobnik naszego gatunku posiada konto na portalu społecznościowym. Ułatwia nam to wszystkim życie, pozwalając na bieżąco i bez trudu odszukać informacje oraz interesujące nas nowości. Dlatego prosiliście o stronę na Facebooku, tak by nasze posty docierały do Was znacznie szybciej niż dotychczas. Nasza redakcja znana jest z zaściankowego konserwatyzmu (jak na prawdziwych Słowian przystało ;), więc nie było nam lekko podjąć tę decyzję. Jednak, po długich godzinach sporów, zstępowania do sedna problemu i z powrotem, wsłuchiwania się w snute przy okazji intelektualne wycieczki prelegentów (niekoniecznie na temat), zdecydowaliśmy się w końcu na ów jakżeż ryzykowny krok.
Zatem wersja fejsbukowa naszego bloga już jest dostępna; lajkujcie, komentujcie, polecajcie znajomym, jednym słowem: propagujecie rodzimą kulturę obecną na naszych łamach...!

1 komentarz:

Komentarze moderowane - pojawią się po przejrzeniu.