czwartek, 20 lutego 2014

UkrainaDziś bez komentarza.
Red.13 komentarzy:

 1. Lubię... bardzo... sam nie wiem za co :( Chyba za te wszystkie ruskie "piastowskie" księżniczki :((

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspólną historię z Ukrainą mamy nieciekawą, jednak teraz powinniśmy się traktować nawzajem jak cywilizowani ludzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podstawiona dziewuszka wprost ze studia firmy public relations, telewizyjny makijaż, aktorsko łamiący się głosik i jeszcze ten udawany łamany angielski.
  Że też tak dajecie się nabierać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zamieszki zaś w Kijowie są w rzeczywistości nagrywane w Hollywood, krew jest sztuczna, zamiast granatów - petardy, a aktorzy po scenach śmierci, otrzepują się i idą do domu. Faktycznie, nasza naiwność jest niewybaczalna.

   Usuń
  2. Zamieszek nikt nie kwestionuje, ale natężenie nachalnej propagandy w polskich mediach jest porażające. Zamiast informacji rzewne pseudo reportaże i prymitywna antyrosyjska nagonka.
   O dominacji na Majdanie skrajnych nacjonalistów nawołujących do zmiany granicy z Polską jakoś mało kto wspomina, o skrajnych antysemitach, wręcz faszystach też jakoś mało w polskich mediach. Przynajmniej Słowianolubia mogłaby bardziej rzeczowo podejść do sprawy, zamiast powielać tandetę ze stron G.Wyborczej.
   Może dla odmiany przedstawicie biografię Ołeha Tiahnyboka i Jurija Szuchewycza?

   Usuń
  3. w najbliższym czasie postaramy sie pokazać, do czego dochodziło na Ukrainie. Niemniej trzeba zwrócić uwagę, że politycy to jedno, a zwykli szarzy ludzie, ktorzy ponoszą najcięższe koszta - to drugie.

   Usuń
  4. Wydało się, apel Ukrainki spreparowali Amerykanie link do artykułu

   Usuń
  5. czyli powrót do spiskowej teorii świata? ;)

   Usuń
 4. Lepiej napiszcie o co chodziło, zamiast do czego dochodziło. Sądzę, że cokolwiek tam zaszło i tak nie przebije wymordowania tysięcy Polaków na Wołyniu w latach 1943-44. Przy okazji ginęli Rosjanie, Żydzi, Ormianie, Czesi i inni. Katyń przy tym nacjonalistycznym amoku, morzu krwi i orgii okrucieństw to małe piwo.
  Dzisiaj na Majdanie akurat najgłośniej krzyczą duchowi spadkobiercy tamtych zbrodniarzy, namaszczanych obecnie na świętych bohaterów narodowych. Warto o tym napisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. byc moze. ale to by nas zobowiązało do opisów pacyfikacji i egzekucji urządzanych przez polskich partyzantów na tych terenach. amok wojny to choroba która atakuje bez wyjątku.

   Usuń
 5. Moja RACJONALNA I ZDROWOROZSĄDKOWA propozycja podziału U-KRAINY: 1) dla POLSKI - Obwód Lwowski i Obwód Wołyński 2) dla ROSJI - wszystkie regiony na wschód od Dniepru (z wyłączeniem Kijowa) 3) dla WĘGIER - Obwód Zakarpacki 4) dla RUMUNII - Obwód Czerniowiecki (historyczna Bukowina) i południowy obszar Obwodu Odeskiego (historyczna Besarabia) 5) środkowy obszar U-KRAINY na zachód od Dniepru (bez Obwodu Lwowskiego, Wołyńskiego, Zakarpackiego, Czerniowieckiego i części Odeskiego) staję się strefą buforową pod nadzorem Wojska Polskiego i Armii Rosyjskiej - w przyszłości (za min. 50 lat) utworzy NOWE państwo DO CNA WYPALONE Z LUDOBÓJCZEJ TRADYCJI BANDEROWSKIEJ. Zapraszam do dyskusji!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziel i rządź, co?
   Ja powstrzymał bym się póki co od takich "zdroworozsądkowych" posunięć. Bo jeszcze ktoś inny wpadnie na ciekawy pomysł i obudzimy się któregoś dnia bez Śląska i Pomorza.

   Usuń
  2. wspaniale Anonimowy, a na części polskiej dla siebie na pewno rezerwujesz etat HETMANA. :))))

   Usuń

Komentarze moderowane - pojawią się po przejrzeniu.