sobota, 18 stycznia 2014

Kim jesteśmy? Czym pachniemy?

Kto stoi za tymi wszystkimi artykułami? Kto tym steruje? Kim są ludzie gotowi uczyć, bawić, deprawować i spotwarzać? Pora odsłonić choć rąbek tajemnicy! Naszą Redakcję tworzą:
Sławko z Gaju, kawaler przedni, znany wśród literackiej braci ze swej twardej pięści. Jemu to został powierzony Dział Kontaktu z Czytelnikami.

Wiedmir jako Sam Naczelny popularny jest w Redakcji dla swego czoła niezmiennie ukazującego stoicki spokój ducha i satysfakcję ze stałego obcowania ze swą osobą. Człek to zacny o mocy umysłu równej sile pieści Sławka!
Wreszcie Odo O_o, którego zaskakujące przymioty zadecydowały o powierzeniu mu Działu Konserwacji Powierzchni Płaskich i Wypukłych. Kawaler to pełen charmu, niezrównany w snuciu opowieści o swym stanie zdrowia, od lat kokietujący płeć niewieścią gawędami o imponujących naroślach na swych plecach i podbrzuszu.
Wyłącznie te trzy osoby tworzą Redakcję Słowianolubii, zaś niejakiemu S**birowi Redakcja przekazuje, że ze swymi zdolnościami pasuje do działu Wywiadu i Dywersji, ale niekoniecznie w naszej Redakcji…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze moderowane - pojawią się po przejrzeniu.